Darmowe pożyczki

Darmowe pożyczki • HiperKasa 2019

Darmowe pożyczki:

Ranking

Łukasz Janiszewski 17 lipca 2019

Które z nich są całkowicie darmowe a które mają lepsze warunki?

Obecnie wiele firm posiada promocję typu – darmowe pożyczki. W większości przypadków nie zostaje naliczona żadna opłata ani prowizja za udzielenie darmowej pożyczki. Trzeba jednak zwrócić uwagę na koszty kolejnych pożyczek po spłacie pierwszej. W tym celu wybraliśmy dla Państwa firmy, które mają niskie oprocentowanie i jasne zasady.

Obecnie wiele firm posiada promocję typu – darmowe pożyczki. W większości przypadków nie zostaje naliczona żadna opłata ani prowizja za udzielenie darmowej pożyczki. Trzeba jednak zwrócić uwagę na koszty kolejnych pożyczek po spłacie pierwszej. W tym celu wybraliśmy dla Państwa firmy, które mają niskie oprocentowanie i jasne zasady.

1. Jak znaleźć najlepsze, pozabankowe, darmowe pożyczki?

Każdy z nas miał kiedyś taki moment, że potrzebował pieniędzy na „wczoraj” i przypomniała mu się reklama lub banner w sieci, że można wziąć pierwszą pożyczkę za darmo. W wielu firmach pożyczających ta metoda jak najbardziej działała.

Są dwie możliwości:

Inne opłaty

Warto zwrócić uwagę na opłaty związane z pożyczką jeśli jest ona nie oprocentowana.

Pomimo, że dana firma przyciąga klientów zerowym oprocentowaniem to ma prawo naliczać swoją: marżę, prowizję, ubezpieczenie, opłata przygotowująca i inne tego typu formy zarobkowe.

Całkowity brak opłat

W drugim przypadku mamy do czynienia z całkowitym brakiem opłat. Firma ta rzeczywiście pożycza pieniądze za darmo na wybrany przez nas okres (zazwyczaj jest to nie dłużej niż 30 dni i nie więcej niż 1000 zł – chociaż są firmy, które pożyczają nawet 2000 zł nowym klientom, za darmo).

Najlepiej jest zapoznać się z dokumentacją pożyczkodawcy jakie są naliczane opłaty za darmowe pożyczki w razie braku terminowej spłaty.

Tutaj strata w postaci braku opłaty zamieniana jest w czasie późniejszym na zysk z tytułu kolejnych pożyczek – licząc na to, że klient będzie ich potrzebował.

2. Jakie są zalety ofert typu darmowe pożyczki?

 1. – pieniądze nawet w 15 minut na twoim koncie
 2. – wiele z nich jest rzeczywiście za darmo
 3. – brak zdolności kredytowej nie staje na przeszkodzie aby skorzystać z promocji darmowe pożyczki.
 4. – nie trzeba wychodzić z domu, wystarczy wypełnić formularz
 5. – możliwości refinansowania pożyczki na kolejny miesiąc lub dwa w niektórych firmach
 6. – minimum formalności
Darmowe Pożyczki - Pożyczają za darmo - HiperKasa 2019

Brak opłat

Powyższe firmy udzielają darmowej pożyczki zupełnie bez naliczania oprocentowania i kosztów obsługi, co uatrakcyjnia ich ofertę dzięki czemu mogą się wyróżniać na tle konkurencji. Klient na tym zyskuje ponieważ nie ponosi żadnych kosztów pod warunkiem, że zwróci pożyczkę w ustalonym terminie.

Darmowe Pożyczki - Brak zaświadczeń i poręczeń - HiperKasa

Brak zaświadczeń

Już nie musisz wysyłać dokumentów drogą pocztową czy też osobiście spotykać się z przedstawicielem danej firmy pożyczkowej. Wystarczy internet, email, konto w banku i telefon.

Cała procedura zajmuje kilkanaście minut i przebiega całkowicie online. Aby potwierdzić swoją tożsamość wystarczy przelać od 1 grosz do 1 zł na konto firmy pożyczkowej robiąc to przy pomocy szybkich płatności udostępnionych w serwisie.

Więcej informacji o ofercie darmowe pożyczki, znajdą Państwo w zakładce dokumenty lub „Regulamin” na stronie pożyczkodawcy.

Darmowe Pożyczki - W 15 minut na koncie - HiperKasa 2019

Bez czekania

Obecnie przelewy są skrócone do minimum, czyli 15 minut – tyle właśnie trzeba czekać na przelew gotówki na konto po zatwierdzeniu wniosku w firmie pożyczkowej.

Istnieją wyjątki od reguły, np.: dni świąteczne lub weekendy. Również to można rozwiązać jeśli firma, z której chcemy pożyczyć pieniądze posiada zautomatyzowany system weryfikacji i płatności, wystarczy przeczytać informacje kontaktowe na stronie internetowej lub zadzwoni do działu obsługi klienta.

3. Dlaczego firmy pożyczają za darmo?

 • Aby przyciągnąć uwagę klienta w tak dużej konkurencji na rynku finansowym w Polsce, potrzebne są metody dostosowane do potrzeb klienta.
 • Osoby, które potrzebują pieniędzy ale z drugiej strony nigdy nie ich pożyczały ze względu na przekonania o wysokich kosztach – będą zainteresowane takim rozwiązaniem jak np. darmowe pożyczki.
 • I chociaż pożyczka może zostać udzielona całkowicie za darmo i kosztów obsługi to kolejna będzie już oprocentowana. Jednak stopa oprocentowania i prowizja jest regulowana prawnie i nie może wynosić więcej niż 2.5 krotność stopy lombardowej NBP.
W skali miesiącaW skali roku
25%30%

Wprowadzono również maksymalną kwotę odsetek i prowizji jakie mogą zostać naliczone do wszystkich rodzajów chwilówek.

Jest to niewątpliwie bardzo dobra zmiana.

Słyszałem również o wysokich prowizjach i opłatach dla osób, które nie wywiązały się z terminowej spłaty. Niestety kiedyś firmy pożyczkowe robiły co chciały i naliczały wysokie oprocentowanie. Dzisiaj natomiast prawo reguluje wysokość opłat, które pożyczkodawcy mogą pobierać za udzielenie pożyczki. Od tej pory możemy spać spokojnie.

Stałe oprocentowanie w skali miesiąca i w skali roku.

4. Co wyróżnia darmowe pożyczki od pożyczek bankowych?

Na pierwszy rzut oka różnica jest znacząca. Wysokie oprocentowanie, marża, prowizja, itp. Jednak są firmy pożyczkowe, które pożyczają za darmo. Jak to możliwe, że można dostać 2000 zł lub więcej (widziałem nawet 3250 zł) i nie płacić oprocentowania:

 • pożyczka jest na 30 dni
 • zerowe oprocentowanie obejmuje tylko pierwszą pożyczkę
 • brak spłaty w ustalonym terminie powoduje naliczanie dodatkowych opłat
 • zarobki powinny przekraczać minimalne Polskie wynagrodzenie w 2019 roku

Oprócz wielu zalet, chwilówki posiadają też wiele minusów jak chociażby wysokie oprocentowanie (30% w skali roku), krótki termin pożyczek jednorazowych (30 dni).

5. Jaka jest więc najlepsza pożyczka internetowa ?

Taka, która jest najbardziej dopasowana do naszych potrzeb finansowych. Nie powinna być udręką w spłacie oraz nie powinna zawierać wysokich kosztów prowizji czy oprocentowania. 

Warto sprawdzić, która oferta jest warta uwagi w rankingu darmowych pożyczek u góry strony.

Ciekawym rozwiązaniem jest pożyczka ratalna, która jest przyznawana na kilka lat. Kwota takiej pożyczki zazwyczaj nie przekracza 20 000 zł u przeciętnego pożyczkodawcy. Finansowanie tej kwoty możemy rozłożyć nawet na 60 miesięcy.

Sytuacja wydaje się bardzo sprzyjająca dla osób, które po raz pierwszy będą chcieli wziąć pożyczkę w prywatnej firmie lub osób, którym bank nie udzielił finansowania ze względu na zarobki, staż pracy lub złą historię kredytową. Pożyczki są przyznawane większości osób, które o nią aplikują. A sam proces jej uzyskania jest niezwykle prosty i szybki.

Sytuacja wydaje się bardzo sprzyjająca dla osób, które po raz pierwszy będą chcieli wziąć pożyczkę w prywatnej firmie lub osób, którym bank nie udzielił finansowania ze względu na zarobki, staż pracy lub złą historię kredytową. Pożyczki są przyznawane większości osób, które o nią aplikują. A sam proces jej uzyskania jest niezwykle prosty i szybki.

Warto sprawdzić: Rodzaje pożyczek pozabankowych

Darmowe Pożyczki - Oszczędzaj Pieniądze - HiperKasa 2019

Sprawdź więcej pytań i odpowiedzi

Strona HiperKasa powstała w celach informacyjnych z myślą o ułatwieniu dokonania wyboru pomiędzy konkurencyjnymi oraz mniej atrakcyjnymi ofertami firm i nie pobiera żadnych opłat ani prowizji od osób odwiedzających tę stronę.

Wróć na stronę główną

Darmowe pożyczki
Darmowe pożyczki • HiperKasa 2019

Darmowe pożyczki: Ranking Łukasz Janiszewski 17 lipca 2019 Które z nich są całkowicie darmowe a które mają lepsze warunki? Obecnie wiele firm posiada promo

Editor's Rating:
0